Četvrtak, 28 Listopad 2021 14:59

Obavijest Stožera civilne zaštite Požeško-slavonske županije

 

Požeško-slavonska županija zadnjih nekoliko dana bilježi kontinuirani rast novooboljelih od COVID-19, a svjedoci smo i sve manjeg pridržavanja nužnih epidemioloških mjera, propisanih odlukama Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske, a u svrhu zdravstvene zaštite svih stanovnika Republike Hrvatske.

Kako pandemija COVID-19, nažalost još uvijek traje, a hladnije vrijeme je stiglo te ljudi sve više borave u zatvorenim prostorima, potrebno je ponovno obratiti pažnju na pridržavanje svih propisanih mjera. Nadalje, kako je blagdan Svih svetih pred nama te se očekuju veća kako obiteljska okupljanja, tako i okupljanja na otvorenim i zatvorenim prostorima, isto tako je potrebno obratiti pažnju na pridržavanje svih propisanih mjera.

Također ovim putem pozivamo ljude koji to još nisu učinili da se cijepe protiv COVID-a.

Stožer civilne zaštite Požeško-slavonske županije

Pročitano 561 puta