Petak, 08 Listopad 2021 08:44

Čestitka županice povodom Dana hrvatskog sabora

 

Dragi žitelji Požeško – slavonske županije,

Hrvatski sabor 08. listopada 1991. godine na održanoj sjednici, jednoglasno je donio Odluku o raskidu državnopravnih sveza od ostalih jugoslavenskih republika. Taj dan obilježavamo kao Dan hrvatskog sabora i prisjećamo se vremena kada je Hrvatska pokazala odlučnost i hrabrost i izborila se za slobodu i neovisnost Lijepe naše.

Tim povodom u ime vijećnika Županijske skupštine, svojih zamjenika i svoje osobno ime, svim stanovnicima Požeško – slavonske županije, kao i Republike Hrvatske čestitam Dan hrvatskog sabora.

                                                                                                        Vaša županica Antonija Jozić

Pročitano 510 puta