Petak, 28 Svi 2021 07:48

Čestitka povodom Dana oružanih snaga, Dana Hrvatske vojske i Dana Hrvatske kopnene vojske

 

Ove godine obilježavamo 30 godina od povijesnog prijavka postrojbi Hrvatske vojske prvom hrvatskom predsjedniku Franji Tuđmanu. Oružane snage stup su našega društva te nam pokazuju kako ukazano povjerenje i svaku zadaću izvršavaju bez obzira na napore i žrtve koje pri tome daju.

Tom prilikom, svim vojnicima, dočasnicima i časnicima, namještenicima i službenicima čestitam Dan Oružanih snaga Republike Hrvatske, Dan Hrvatske vojske i Dan Hrvatske kopnene vojske, uz želju da s istim žarom kao i u obrani Domovine, pridonose izgradnji i ugledu Oružanih snaga i naše Hrvatske.

                                                                

                                                                                       županica Antonija Jozić

Pročitano 273 puta