Petak, 19 Ožujak 2021 07:27

Čestitka župana povodom Dana grada Pakraca i blagdana sv. Josipa

 

Poštovani žitelji grada Pakraca, drage Pakračanke i Pakračani,

prvi pisani spomen grada Pakraca vežemo uz 13. stoljeće i 1256. godinu, kada se u Pakracu kovao slavonski banovac. Grad Pakrac poznat je od davnina i uvijek je, kroz povijest, pokazao i pokazivat će svoju veličinu. Tijekom Domovinskoga rata borio se požrtvovno i na kraju iz njega izašao kao pobjednik. Pobjednik koji svakim danom sve više pokazuje svoje čari i ljepote.

Drage Pakračanke i Pakračani, vaš dan grada nažalost nećete obilježiti raznim programima, no sada nam je prioritet čuvati jedni druge te poduzimati i provoditi sve mjere Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske.

Drage Pakračanke i Pakračani, u ime vijećnika Županijske skupštine Požeško-slavonske županije i u svoje osobno ime čestitam vam Dan grada Pakraca i blagdan sv. Josipa, vašeg zaštitnika.

 

Vaš župan  Alojz Tomašević, umirovljeni general

Pročitano 952 puta