Petak, 01 Siječanj 2021 14:15

Prva beba rođena u Općoj županijskoj bolnici Pakrac

 

U Općoj županijskoj bolnici Pakrac 1. siječnja u 10:25 sati rođena je prva ovogodišnja beba u Požeško-slavonskoj županiji. Riječ je o djevojčici koja teži 4560 grama i dugačka je 55 centimetara. Djevojčica je treće dijete u obitelji Pejš iz Novske.

U rodilištu Opće županijske bolnice Pakrac rađaju se djeca s područja nekoliko županija uz Požeško-slavonsku, nekoliko susjednih županija oko pakračko-lipičkog područja, a rodilište od 2011. godine nosi status "Rodilište-Prijatelj djece".

Župan Alojz Tomašević izrazio je obitelji svoje čestitke povodom rođenja prve bebe u 2021. godini.

"Poštovana obitelji Pejš,

iskrene i najljepše želje povodom rođenja vaše bebe. Vjerujem da ćete ovaj dan pamtiti cijeli život te rijetko koji dan moći, po radosti, usporediti s ovim danom.

Dobili ste najveće blago koje čovjek može poželjeti, a anđelu koji je proširio vašu obitelj želim radostan svaki dan u životu i da ga čuva dragi Bog.

Još jednom iskrene čestitke cijeloj obitelji!"

Vaš župan Alojz Tomašević

Pročitano 342 puta