Petak, 18 Prosinac 2020 14:36

Nove odluke Stožera civilne zaštite RH za sprečavanje širenja zaraze koronavirusom

 

Stožer civilne zaštite Republike Hrvatske donio je dvije nove odluke, a radi spriječavanja širenja zaraze koronavirusom.

Odluku o nužnim epidemiološkim mjerama kojima se ograničavaju okupljanja i uvode druge nužne epidemiološke mjere i preporuke radi spriječavanja prijenosa bolesti COVID-19 putem okupljanja možete pročitati ovdje, a ista stupa na snagu 21. prosinca, a Odluku o zabrani napuštanja županije prema mjestu prebivališta ili boravišta u Republici Hrvatskoj možete pročitati ovdje, a ona stupa na snagu 23. prosinca.  

Stožer Civilne zaštite Požeško-slavonske županije nakon što dobije upute od Nacionalnog stožera Republike Hrvatske objaviti će na službenim stranicama www.pszupanija.hr sve podatke vezane za izdavanje propusnica.

Pročitano 881 puta