Petak, 30 Listopad 2020 13:05

Polaganje vijenaca povodom blagdana Svih svetih

 

Uz poštivanje svih epidemioloških mjera, povodom blagdana Svih svetih, na groblju sv. Ilije svečano su položeni vijenci i zapaljene svijeće za sve poginule hrvatske branitelje i civilne žrtve Domovinskog rata. Ispred zajedničkog izaslanstva Ministarstva hrvatskih branitelja i udruge iz Domovinskog rata vijenac su položili požeško-slavonski župan Alojz Tomašević, Jozo Katić te predstavnici udruga proisteklih iz Domovinskog rata, ispred zajedničkog izaslanstva Ministarstva obrane i Ministarstva unutarnjih poslova vijenac su položili voditelj Područnog odsjeka za poslove obrane Požega, načelnik Policijske uprave Požeško-slavonske županije te zapovjednik vojarne 123. brigade, izaslanstvo Požeško-slavonske županije te izaslanstva gradova Požege i Pleternice i općina Brestovac i Velika.

Molitvu je predvodio vojni kapelan Željko Volarić, te je rekao kako će na svetkovinu Svih svetih požeški biskup Antun Škvorčević predvoditi euharistijsko slavlje na groblju sv. Ilije u 15,30 sati, a na Dušni dan u požeškoj Katedrali svetu misu u 18,30 sati.

Pročitano 1097 puta