Četvrtak, 08 Listopad 2020 07:46

Čestitka župana povodom Dana hrvatskog sabora

 

Dragi žitelji Požeško – slavonske županije,

U znak sjećanja na dan kada je Sabor Republike Hrvatske jednoglasno 1991. godine donio Odluku o raskidu državnopravnih sveza od ostalih jugoslavenskih republika, 08. listopada obilježavamo kao Dan hrvatskog sabora. Na taj dan prisjećamo se vremena kada je Hrvatska pokazala odlučnost i hrabrost i izborila se za slobodu i neovisnost Lijepe naše. Tim povodom u ime vijećnika Županijske skupštine, svojih zamjenika i svoje osobno svim stanovnicima Požeško – slavonske županije kao i  Republike Hrvatske čestitam Dan hrvatskog sabora.

                                           

                                                                                              Vaš župan Alojz Tomašević

 

Pročitano 992 puta