Utorak, 22 Rujan 2020 12:29

„Dom zdravlja-centar zdravlja“ u utrci za najbolji EU projekt

Projekt Požeško – slavonske županije „Dom zdravlja – centar zdravlja“ među projektima je koji su ušli u drugi krug natječaja, a kojega provodi Jutarnji list u suradnji s Hrvatskom zajednicom županija, Uredom Europskog parlamenta u Hrvatskoj i projektom Župan.hr.

Izbor je to za najuspješnije EU projekte u Republici Hrvatskoj, a s ciljem povećanja razine osviještenosti građana o dosadašnjem uspješnom korištenju sredstava EU i predstavljanja brojnih uspješnih lokalnih EU projekata.

Projekt „Dom zdravlja – centar zdravlja“ je projekt čiji cilj je unaprijeđenije kvalitete primarne zdravstvene zaštite na području Županije. Projekt je obuhvatio nabavu opreme za ordinacije primarne zdravstvene zaštite za Dom zdravlja Požeško – slavonske županije i 6 koncesionara primarne zdravstvene zaštite u Županiji. Projektom je uređeno šest zgrada Doma zdravlja Požeško-slavonske županije (Požega, Matije Gupca 10; Požega, Vukovarska 29; Požega, Industrijska 26, DZ Velika;  DZ Pakrac i DZ Lipik).

Molimo vas da projekt podržite svojim glasovanjem na linku: Jutarnji list.

Pročitano 1093 puta