Srijeda, 05 Kolovoz 2020 07:37

Čestitka za Dan pobjede i domovinske zahvalnosti te Dan hrvatskih branitelja

 

„Poštovani žitelji Požeško - slavonske županije, dragi prijatelji,

obilježavajući Dan pobjede i domovinske zahvalnosti te Dan hrvatskih branitelja prisjećamo se veličanstvene vojnoredarstvene akcije Oluja kojom je, nakon četverogodišnje okupacije, oslobođena gotovo trećina hrvatskog teritorija. Posebnu zahvalnost iskazujemo svim hrvatskim braniteljima koji su svoje živote utkali u temelje samostalne i suverene Republike Hrvatske.  U ime svojih suradnika i u svoje osobno ime svima vama upućujem iskrene čestitke povodom Dana pobjede i domovinske zahvalnosti te Dana hrvatskih branitelja."

                                                                                                         Vaš župan Alojz Tomašević

Pročitano 1832 puta