Petak, 12 Lipanj 2020 07:25

Otvorenje svečane dvorane „Avia“ u Velikoj

Otvorena je svečana dvorana „Avia“ u Velikoj, novi prostor modernog i elegantnog izgleda. Voditeljica Kristijana Križanović ima bogato ugostiteljsko iskustvo, zadnjih desetak godina bila je voditeljica Sare Babin Vir u Požegi, a u poslu će joj potpora biti brat Darko Marijanović, također uspješni hotelijerski poduzetnik iz Vodica. Otvorenju su prisustvovali župan Alojz Tomašević, gradonačelnik Požege Darko Puljašić, gradonačelnik Belog Manastira Tomislav Rob, načelnik Općine Velika Vlado Boban, zamjenik načelnika Ivica Potočanac te drugi gosti i prijatelji.

 „Dvorana je kapaciteta 500 sjedećih mjesta, s vlastitom kuhinjom i uigranim kuharsko-konobarskim timom, koji je za mnom prešao iz Sare Babin Vir.  Nadam se da ćemo malim dijelom doprinijeti i razvoju Velike.“ – rekla je Kristijana Križanović te se zahvalila svima koji su pomogli da ova sala bude stvarnost, svima koji su dosad radili uz nju i koji će raditi dalje u novim prigodama.

Darko Marijanović zahvalio je svima na potpori te izrazio zadovoljstvo što će sa sestrom povezati Slavoniju i Jadran, našu „zeleno-plavu“ Hrvatsku. Povodom te suradnje, prvih deset mladenačkih parova koji rezerviraju Svečanu dvoranu Avia dobiti će besplatni vikend u Hotelu Scala u Vodicama.

Prostor je blagoslovio Mario Sanić, župnik Župe sv. Augustina u Velikoj, a čast otvorenja nove dvorane pripala je županu Alojzu Tomaševiću.

„Danas sam izuzetno ponosan, dolazeći u našu općinu Veliku, koja je bila prijestolnica turizma u našoj predivnoj županiji, a sa svim onim što se priprema, bit će to ponovno. Hvala ovoj obitelji koja nam već dugi niz godina pokazuje da se sve može kada se hoće te im čestitam i želim mnogo uspjeha. Siguran sam da će ljudi dolaziti ovdje, jer je dio naših mladih ljudi do sada odlazio u druge županije proslaviti vjenčanja, a od danas ovdje imaju upravo objekt kakav žele, a možda i ljepši. Sada i mi imamo standarde kao neki europski gradovi, ali također imamo dobre ljude i široku slavonsku dušu i to svakako treba vidjeti.“ – rekao je župan Alojz Tomašević.

Pročitano 3092 puta