Srijeda, 13 Svi 2020 11:59

Župan na primanju kod biskupa Škvorčevića

U Biskupskom domu u Požegi biskup Antun Škvorčević primio je 13. svibnja župana Alojza Tomaševića. Tom prigodom župan je, u povodu rođendana biskupa Antuna Škvorčevića, uručio biskupu Fotomonografiju Požeško – slavonske županije koja je izdana povodom 810. obljetnice županije.

Župan je upoznao biskupa sa projektima na kojima Županija trenutno radi i namjerava ostvariti ove i slijedeće godine, pa su tako govorili o akumulaciji Kamenska, o dvorcu u Trenkovu te raznim drugim projektima i aktualnim pitanjima koja se odnose na životu u županiji.

Biskup ovom prilikom isto tako upozna župana sa projektima Požeške biskupije.

Na kraju se župan zahvalio biskupu na sastanku, istaknuo važnost suradnje na svim vezanim aspektima.

Pročitano 538 puta