Utorak, 12 Svibanj 2020 10:25

Čestitka povodom Međunarodnog dana sestrinstva

 

„Poštovane medicinske sestre i medicinski tehničari,

povodom Međunarodnog dana sestrinstva, 12. svibnja, želim Vam u ime Požeško – slavonske županije i svoje osobno ime, uputiti čestitke i poželjeti vam puno uspjeha i zadovoljstva u vašem plemenitom zvanju.

Hvala vam na svakodnevnom trudu, ustrajnosti i potpori koju pružate bolesnicima i svim ostalim osobama kojima je potrebna vaša pomoć, a svojim postupcima olakšavate im teške trenutke, što je posebno plemenito. Vi ste potpora ne samo bolesnima, nego i članovima njihovih obitelji te spona koja povezuje čitav medicinski sustav s njima.

Pred vama je svakodnevno velika odgovornost, a posebno sada kada je cijeli svijet zahvatila pandemija COVID-19. Stoga vam želim zahvaliti za sve vaše postupke i osnažiti vas da i dalje dajete sve od sebe.

Još jednom Vam iskreno čestitam Međunarodni dan sestrinstva!

                                                                                                                          Vaš župan Alojz Tomašević“

Pročitano 1384 puta