Četvrtak, 19 Ožujak 2020 08:15

Nazovi 113

Hrvatski zavod za javno zdravstvo objavio je kako je aktivan telefonski broj 113 na kojem građani mogu dobiti sve informacije vezano uz koronavirus, a na njihove upite će svakodnevno  odgovarati epidemiolozi i drugi stručnjaci.

Ministarstvo zdravstva poziva sve građane da se pridržavaju svih dosad donesenih mjera  jer odgovornim ponašanjem može se  smanjiti širenje zaraze koronavirusa. Svatko mora biti svjestan odgovornosti za vlastito zdravlje, zdravlje obitelji i sugrađana. Posebno se apelira da sve osobe starije životne dobi i osobe koje boluju od kroničnih ostanu u svojim kućanstvima i izlaze samo u slučaju nužde jer imaju veći rizik od razvoja težeg oblika COVID-19.

Čuvajmo jedni druge!

Informacije o COVID-19 možete pronaći i na slijedećoj poveznici.

Pročitano 411 puta