Petak, 13 Ožujak 2020 14:33

Priopćenje za javnost - VAŽNO!!!

 

Poštovani žitelji Požeško – slavonske županije,

sukladno Odluci Vlade RH i Nacionalnog stožera civilne zaštite, od ponedjeljka 16. ožujka 2020. godine zbog koronavirusa u Hrvatskoj neće se održavati nastava u osnovnim i srednjim školama. Nastava se neće održavati u svim školama na području Požeško – slavonske županije. Nastavno osoblje dolazit će u školu te ako je potrebno, mogu doći i djeca o kojoj nema tko brinuti. Obustava traje dva tjedna.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja organizirat će u suradnji sa Hrvatskom radiotelevizijom na 3. programu nastavu za učenike razredne nastave prema kurikulumima i nastavnim programima svaki dan u slijedećim terminima:

Razred

Termin

1.       Razred OŠ

8 – 10 h

2.       Razred OŠ

10 – 12.30 h

3.       Razred OŠ

13 – 16 h

4.       Razred OŠ

16 – 19 h

Prvi dan emitiranja nastave na daljinu preko HRT 3 pod nazivom Škola na Trećem bit će u ponedjeljak, 16. ožujka 2020. godine.

Pročitano 1988 puta