Petak, 28 Veljača 2020 10:38

Stožer civilne zaštite održao radni sastanak na temu koronavirusa

Nakon što je Nacionalni krizni stožer i Krizni stožer Ministarstva zdravstva službeno potvrdio peti dijagnosticirani slučaj bolesti novog koronavirusa 2019 (COVID-19) uzrokovanog infekcijom SARS-CoV-2 u Hrvatskoj, Stožer civilne zaštite Požeško - slavonske županije održao je radni sastanak, a na kojemu su razmatrane sve relevantne informacije oko koronavirusa te eventualnih posljedica koje bi iz istoga mogle proizaći i za Požeško - slavonsku županiju. Na sastanku je posebno istaknuto kako nema krizne situacije te kako se ne treba podizati panika te kako zdravstveni sustav izvrsno funkcionira u svim svojim dijelovima. Zamjenik župana za društvene djelatnosti, Vedran Neferović, izvijestio je Stožer o sastanku koji je održan u Ravnateljstvu civilne zaštite te koji su koraci koje je potrebno poduzeti. Sastanku je prisustvovao i župan te izjavio kako je zadovoljan sa do sada učinjenim te kako sve službe rade svoj posao profesionalno i odgovorno. 

Pročitano 2575 puta