Četvrtak, 27 Veljača 2020 12:58

Prisega 27. naraštaja ročnika održati će se na Trgu Svetog Trojstva

Tiskovna konferencija održana je u vijećnici grada Požege, a povodom predstojeće prisege 27. naraštaja dragovoljnih ročnika, a koja će se po prvi puta održati izvan prostora vojarne, odnosno na Trgu Svetog Trojstva. Na tiskovnoj konferenciji sudjelovali su župan Alojz Tomašević, gradonačelnik Darko Puljašić, general bojnik Siniša Jurković, zapovjednik Hrvatske kopnene vojske te Ivana Radić, predstavnica Policijske uprave Požeško - slavonske. Ovoga puta, preko 300 ročnika prisegnuti će i to na Trgu Svetog Trojstva 07. ožujka 2020. godine. 

Od četvrtka, 5. ožujka, od 6,00 sati pa do završetka svečanosti u subotu 7. ožujka u 15,00 sati neće biti dozvoljeno parkiranje na središnjem parkiralištu na Trgu Sv. Trojstva. U petak, 6. ožujka, od 7,00 do 13,00 sati planiran je dovoz vojne opreme koja će biti prikazana te generalna proba. Stoga će uz parkiralište na trgu biti zatvoreno i parkiralište od Gradskog muzeja do Gradske tržnice te promet u mirovanju i kretanju oko trga. Poslije 13,00 sati promet oko središnjeg dijela na trgu bit će ponovo pušten. U subotu, 7. ožujka, od 6,00 do 15,00 sati potpuno će biti zatvoren promet na Trgu Sv. Trojstva.

Pročitano 2664 puta