Četvrtak, 06 Veljača 2020 12:00

Predstavnici iz Požeško-slavonske županije na 6. Adriatic Gastro Showu u Splitu

Adriatic Gastro Show  je najveća i najkvalitetnija HORECA sajamska manifestacija u regiji koja ugošćuje najpoznatija imena iz područja gastronomije, vinarstva, turizma te tvrtke iz sfere ugostiteljstva i opremanja prostora. Međunarodni festival gastronomije i turizma Adriatic Gastro Show se po 6. put održava u Splitu, u Spaladium Areni od 05. do 08. veljače 2020. godine. Ovaj tradicionalni sajam svake godine bude izuzetno dobro posjećen te izlagači uglavnom budu zadovoljni kako predstavljanjem, tako i ostvarenim rezultatima prodaje svojih proizvoda.  

I ove godine dvije slavonske županije, Požeško - slavonska i Vukovarsko - srijemska,   zajednički predstavljaju svoja poljoprivredna gospodarstava. Požeško - slavonsku županiju predstavljaju obiteljsko poljoprivredno gospodarstvo Đure Blaškovića iz Pleternice s vinom i čajem od aronije, Daliborke Uršić iz Kutjeva s voćnim rakijama, likerima i pekmezom od šljiva, Danica Toman iz Kaptola sa suhim šljivama te pekmezima od šljiva, marelice i šipka, gospodarstvo Danijela Tomaševića iz Požege s pekmezom i džemom od šljiva, Voćarstvo Boić iz Skenderovaca s prirodnim sokovima i sušenim voćem, tvrtka Grbić iz Požege s djevičanskim bućinim uljem i slanim bućinim košticama, Luks commerce iz Požege s ručno rađenim keksima „Kuki“ okusa čokolade, naranđe i brusnice, vinarije Perak i Tandara iz Kutjeva te vinarija Markota iz Pleternice sa svojim ponajboljim vinima.

http://adriaticgastroshow.com/adriatic-gastro-show/

Pročitano 2103 puta