Srijeda, 01 Siječanj 2020 14:41

Doček Nove godine u Požegi

Grad Požega je već tradicionalno jedan od gradova koji već dugi niz godina novu godinu dočekuje na otvorenom. Tako je i ove godine odlična atmosfera i veselje stvoreno u samom centru pješačke zone privukla nekoliko tisuća posjetitelja koji su željeli zajedno ući u novu 2020. godinu.

Na velikoj pozornici prisutne su zabavljali tamburaši, u novu godinu se ušlo tradicionalnim valcerom uz nezaobilazne čestitke. Veliku čestitku svim okupljenima, ali i građanima Požege i Požeško-slavonske županije uputili su požeško-slavonski župan Alojz Tomašević i zamjenik gradonačelnika Ferdinand Troha.

Svim stanovnicima Požeško-slavonske županije i želim sretnu Novu godinu, onakvu kakvu sami žele te da im se ostvare oni snovi koje sanjaju. Neka 2020. godina bude blagoslovljena i bude godine zajedništva, prijateljstva, dobrih uspjeha za ovu našu predivnu županiju, Slavoniju i Hrvatsku.“ – svima je poželio župan Alojz Tomašević.

Foto: pozega.eu

Pročitano 594 puta