Utorak, 31 Prosinac 2019 21:08

Obilazak dežurnih službi u novogodišnjoj noći

Požeško-slavonski župan Alojz Tomašević i ove godine je s gradonačelnikom grada Požege obišao dežurne službe koje rade u novogodišnjoj večeri. Noć koju većina ljudi provede čekajući ponoć, neki ljudi unatoč svemu moraju raditi i brinuti za sigurnost i urednu opskrbu svih građana. Takve službe kao što su Civilna zaštita, Zavod za hitnu medicinsku pomoć požeško-slavonske županije, Policijska uprava Požeško-slavonska, HEP Distributivno područje Požega, Tvrtka za vodoopskrbu i odvodnju Tekija, Požeška vojarna 123. brigade HV Požega i Opća županijska bolnica Požega Hitni prijem i njihovi djelatnici rade sve dane u tjednu, 24 sata na dan, tijekom cijele godine.

„Već tradicionalno na Staru godinu obilazimo sve dežurne službe, ljude koji večeras ne mogu biti sa svojom obitelji, nego svoju noć poklanjaju na potporu i servis svim našim građanima. Stoga im čestitam i želim sretnu i uspješnu novu 2020. godinu, svima dežurnim civilnoj zaštiti, našim policajcima koji su u noći i vode brigu o sigurnosti građana, vatrogascima koji brinu o životima i imovini od požara, zdravstvenim institucijama koje su spremne u slučaju potrebe hitnog prijema i liječenja na najprofesionalnijoj razini.“– istakao je župan Alojz Tomašević.

Prilikom obilaska zaposlenici dežurnih službi upoznali su župana i gradonačelnika sa stanjem u gradu Požegi, na području Požeštine i Požeško-slavonske županije.

Pročitano 568 puta