Utorak, 31 Prosinac 2019 16:35

Grad Pleternica dočekao Novu 2020. u podne

Grad Pleternica već nekoliko godina Novu godinu dočekuje točno u podne, na otvorenom u centru grada, na novome Trgu bećarca. U ovom prekrasnom okružju i ozračju i ove godine se okupio veliki broj građana Pleternice kao i okolnih mjesta županije. Grad Pleternica i Turistička zajednica uz pomoć Komunalca Pleternica pripremili su za sve ukusne kobasice, kuhano vino i čaj za one mlađe. Hranu i piće služili su čelnici grada i turističke zajednice. Novogodišnje čestitke uputili su gradonačelnica Antonija Jozić i požeško-slavonski župan Alojz Tomašević.

„Svake godine proslava Nove godine u Pleternici oduševljava i intrigira, budući je vrlo posebna. Ovom prilikom želio bih čestitati svima novu 2020. godinu, za koju vjerujem da će biti puna uspjeha, boljitka, višeg rasta, višeg standarda, uz puno zajedništva, prijateljstva i ljubavi. Neka bude onakva kakvu vi želite, da se ostvare svi naši projekti i da krenemo još uspješniji u slijedeće godine.“ – rekao je uz čestitke župan Alojz Tomašević.

Pročitano 2274 puta