Utorak, 24 Prosinac 2019 11:34

Blagoslovljen Božić i sretna Nova 2020. godina

 

Dragi žitelji Požeško-slavonske županije,

u danima Došašća kada dočekujemo rođenje Isusovo te se pripremamo za proslavu Božića neka se naša srca ispune toplinom i ljubavlju prema svim ljudima dobre volje, a posebno onima koji su u potrebi, koji su napušteni, bolesni ili ih pritišću svakojake životne nedaće.

Neka nam rođenje Kristovo donese obilje Božjeg blagoslova, mira, ljubavi i osobne sreće, a našoj Domovini podari blagostanje i sretnije dane u Novoj 2020. godini.                                                                                                                                            

                                                                                                 Vaš župan  Alojz Tomašević

Pročitano 2120 puta