Ponedjeljak, 09 Rujan 2019 07:30

Polaganje vijenaca povodom Dana Grada Kutjeva

Svečanoj sjednici Gradskog vijeća, povodom Dana grada Kutjeva koji se obilježava o blagdanu Male Gospe, prethodilo je polaganje vijenaca i paljenje svijeća na mjesnom groblju kod centralnog križa za sve poginule hrvatske branitelje koji su dali svoje živote za slobodnu i neovisnu domovinu.

Uz delegaciju Grada Kutjeva gradonačelnika Josipa Budimira i predsjednika Gradskog vijeća Ivicu Ribičića, vijence su položili i svijeće zapalili, izaslanica predsjednika Sabora RH Antonija Jozić, požeško-slavonski župan Alojz Tomašević, zastupnik u Hrvatskom saboru Franjo Lucić, predstavnici udruga proisteklih iz Domovinskog rata, Gradskog odbora HDZ-a, općine Tomislavgrad i Zapadno-hercegovačke županije te vojske i policije.

Pročitano 2091 puta