Utorak, 06 Kolovoz 2019 08:40

Polaganje vijenaca povodom Dana pobjede i domovinske zahvalnosti te Dana hrvatskih branitelja

Na Trgu 123. brigade kod spomen obilježja poginulim hrvatskim braniteljima, povodom Dana pobjede i domovinske zahvalnosti te Dana hrvatskih branitelja, položeni su vijenci i zapaljene svijeće u znak sjećanja na sve poginule hrvatske vitezove u Domovinskom ratu koji su svoje živote utkali za neovisnu i slobodnu Hrvatsku.

Vijence su položili i svijeće zapalili obitelji poginulih hrvatskih branitelja, izaslanstvo Požeško-slavonske županije predvođeno zamjenikom župana Željkom Jakopovićem, izaslanstvo grada Požege, članovi udruga proisteklih iz Domovinskog rata, izaslanstvo požeško-slavonskog HDZ-a, predstavnici općina Županije te predstavnici vojske i policije,

Nakon polaganja vijenaca služeno je svečano koncelebrirano euharistijsko slavlje u Katedrali sv. Terezije Avilske kojeg je predvodio požeški biskup msgr. dr. Antun Škvorčević.

foto: pozega.eu

Pročitano 2860 puta