Ponedjeljak, 15 Travanj 2019 08:34

Kuglači obilježili Dan Požeško-slavonske županije

U suradnji Gradskog kuglačkog saveza i županije Požeško-slavonske, na Gradskoj kuglani u Požegi, odigran je kuglački turnir povodom dana Požeško-slavonske županije. Nastupilo je 16 ekipa, a po prvi puta na nekom od turnira uključene su sve udruge koje koriste gradsku kuglanu, kao i kuglači ekipe Slavonski banovac iz Pakraca. Ekipu su sačinjavala 4 igrača, a u takvom sustavu najbolje su se snašli i odigrali kuglači kuglačkog kluba „Nove nade“ i s ukupno 534 oborena čunja zasluženo osvojili 1. mjesto. KK „Croatia“ iz Mihaljevaca s 514 čunjeva osvojili su „srebro“, a za 3. mjesto dvije ekipe su imale isti broj srušenih čunjeva, 506, ali zahvaljujući manjem broju promašaja kuglači KK „Požega“ osvojili su „broncu“ ispred KK „PPK Kutjevo“.

Dodjelu pokala pobjednicima osobno je uručio župan Požeško-slavonske županije Alojz Tomašević, koji se s nekoliko prigodnih riječi  obratio pobjednicima i učesnicima turnira. Posebno je zahvalio organizatoru, Gradskom kuglačkom savezu na čelu s predsjednikom Miroslav Crnjac i svima koji su dali svoj doprinos u organizaciji turnira. Svim učesnicima se zahvalio na odazivu i s nadom da će ovaj turnir postati tradicionalan, dao obećanje kako će Požeško-slavonska županija i dalje biti suorganizator i pokrovitelj ovog turnira.

Pročitano 1925 puta