Srijeda, 02 Siječanj 2019 08:33

Doček Nove godine u Požegi

Grad Požega je već tradicionalno jedan od gradova koji 15-ak godina novu godinu dočekuje na otvorenom. Tako je i ove godine odlična atmosfera i veselje stvoreno u samom centru pješačke zone privukla nekoliko tisuća posjetitelja koji su željeli zajedno ući u novu 2019. godinu.

Na velikoj pozornici prisutne su zabavljali tamburaši TS Posegana, u novu godinu se ušlo tradicionalnim valcerom uz nezaobilazne čestitke. Veliku čestitku svim okupljenima, ali i građanima Požege i Požeško-slavonske županije uputili su požeško-slavonski župan Alojz Tomašević i zamjenik gradonačelnika Ferdinand Troha.

- Svim stanovnicima Požeško-slavonske županije i želim sretnu Novu godinu, onakvu kakvu sami žele te da im se ostvare oni snovi koje sanjaju. Neka 2019. godina bude blagoslovljena i bude godine zajedništva, prijateljstva, dobrih uspjeha za ovu našu predivnu županiju, Slavoniju i Hrvatsku. – svima je poželio župan Alojz Tomašević.

Pročitano 2354 puta