Utorak, 13 Studeni 2018 08:08

Požeško-slavonska županija dobila 23 biciklistička vodiča

Turistička zajednica Požeško-slavonske županije provela je 1 dio od ukupno 3 dijela projekta Razvoja cikloturizma u Požeško-slavonskoj županiji – II faza. Edukaciju za biciklističke vodiče provela je razvojna agencija iz Pazina IRTA d.o.o., koja je uručila 23 uvjerenja za biciklističkog vodiča.

Svaki od polaznika je dobio uvjerenje od Hrvatskog biciklističkog saveza da može voditi skupine biciklista po našoj županiji i šire.

U završnoj fazi su i ostala 2 dijela ” Izrada biciklističke karte Požeško-slavonske županije” i ”Uključivanje cikloturističkih ruta i turističkog sadržaja Požeško-slavonske županije u projekt Croatia bike routes” koja bi trebali biti gotova do kraja 2018 godine.

Pročitano 1859 puta