Srijeda, 26 Rujan 2018 09:44

Župan održao sastanak sa predstavnicima HŽ Putničkog Prijevoza

Župan je u svom uredu primio predstavnike HŽ Putničkog Prijevoza na čelu sa predsjednikom Uprave Željkom Ukićem. Na sastanku su razgovarali o mogućnostima sufinanciranja prijevoza studenata, učenika, radnika i umirovljenika.

Predsjednik Uprave Željko Ukić zahvalio se županu na sastanku i na razumijevanju potrebe pomoći regionalne samouprave u nastojanju HŽ Putničkog Prijevoza na revitalizaciji prijevoza putnika vlakovima.

Župan je ukazao na mogućnosti koje se otvaraju mladim ljudima ukoliko se poboljša i sufinancira putnički prijevoz vlakom, kao što su povratak kući vikendima, a što dovodi do bolje povezanosti, jačanju obitelji te ostanku i povratku mladih ljudi na naše prostore.

Pročitano 1909 puta