Petak, 21 Rujan 2018 08:15

Župan otvorio 24. športsko natjecanje invalida Domovinskog rata

HVIDR-a Požega je domaćin 24. ŠNIDOR-a, Športskog natjecanja invalida Domovinskog rata Požeško-slavonske županije. Okupljene ekipe, ukupno 120 natjecatelja koji se natječu u osam disciplina, pozdravio je domaćin, predsjednik HVIDRa-e Požega, Tomo Vrhovac, poželjevši svim ekipama s područja Požeško-slavonske županije ugodan boravak, dobre uspjehe na natjecanju i međusobnog druženja.

Sve natjecatelje je pozdravio i otvorio natjecanje požeško-slavonski župan Alojz Tomašević: - Ovdje su se opet sastali prijatelji kao i 90-tih godina. Evocirat će te uspomene na te godine, družiti se kroz sport i natjecanje. Neki govore da se i nepotrebno družimo i slavimo, ali to govore oni koji nisu bili sa nama, koji bi nas najbolje negdje zatvorili. Mi smo ovu državu obranili i stvorili i poručujemo im neka ne diraju branitelje, ratne invalide, naše obitelji. Ako žele s nama neka izgrađuju našu domovinu. Možda nije najbolja onako kako smo sanjali ali doći će i to vrijeme.

Pročitano 2097 puta