Ponedjeljak, 27 Kolovoz 2018 07:51

Završeno OPH na Glavici

Međunarodno otvoreno prvenstvo Hrvatske u cestovnim moto utrkama održano je ovoga vikenda na Glavici. Na utrkama je sudjelovalo preko stotinu natjecatelja u mnogobrojnim klasama, a nije izostalo niti gledatelja, koji su događaj popratili navijanjem za svoje favorite.

Utrku je otvorio župan Alojz Tomašević te poručio "Povodom našeg Aurea Festa i Zlatnih žica Slavonije koji se odvijaju idući vikend, ovoj manifestaciji vraća se prijateljstvo, druženje, kao i kultura da je zajednički podupremo sve naše manifestacije u što većom broju, kako bismo pokazali kako Slavonija živi i što sve ima za ponuditi."

Prvoga dana Krešimir Pavelić zauzeo je prvo mjesto u klasi 6, a njegov kolega Mihaly Nemeth bio je prvi u klasi 7, oldtimeri. Marko Šutalo izborio se za treće mjesto u klasi supermoto.

Pročitano 1969 puta