Ponedjeljak, 02 Srpanj 2018 10:59

Zamjenik župana u Radio emisiji „Sunce na prozorčiću“ HRT 2. program

Zamjenik župana Željko Jakopović gostovati će u radio emisiji HRT-e 2. programa „Sunce na prozorčiću,“ koja će se emitirati iz Kutjeva uživo, u četvrtak 05. srpnja 2018. godine, s početkom u 10,00 sati. Emisija „Sunce na prozorčiću,“ mozaična je emisija, koja je nastavak ljetno – turističkog serijala „Ljeto na drugom,“ a vode je  Mirko Fodor i Andro Tomović. Emisija će se emitirati uživo u četvrtak 5., petak 6. i subotu 7. srpnja iz tri grada; Kutjeva, Požege i Pleternice. Program uživo emitirati će se svaki dan od 10 do 14 sati, a gostovati će čelnici županije, gradova, direktorice turističkih zajednica, predstavnici KUD-ova, udruga, predstavnici OPG-ova i brojni drugi. Emisija će biti prikaz kulture, tradicije sporta, gastronomije, gospodarstva  i turizma Požeško – slavonske županije.

Pročitano 3588 puta