Petak, 15 Lipanj 2018 09:10

Župan primio finalistice Izbora za Miss Požeško - slavonske županije

U Maloj vijećnici Županije, župan je primio finalistice Izbora za Miss Požeško - slavonske županije. Ovom prigodom župan je uputio finalisticama riječi zahvale za promicanje Požeško - slavonske županije te im je izrazio potporu i zaželio uspješno natjecanje. "Zahvaljujem vam se za promicanje naše Županije i želim vam da vam ovaj životni događaj ostane u lijepom sjećanju i da zadržite i gradite dalje prijateljstva koja ste ovdje stvorile." - Alojz Tomašević.

Kristina Novak, organizatorica Izbora za Miss Požeško - slavonske županije, uručila je županu zahvalnicu za pomoć u organizaciji i provedbi programa.

Izbor za Miss Požeško - slavonske županije, kojemu je Županija i pokrovitelj, odnosno partner, održati će se 21. lipnja 2018. godine na Trgu Svetog Trojstva.

Pročitano 1989 puta