Srijeda, 23 Svibanj 2018 12:29

Svečano potpisivanje ugovora o sufinanciranju projekata prema Programu pripreme lokalnih razvojnih projekata prihvatljivih za financiranje iz ESI fondova

Ministrica regionalnog razvoja i fondova Europske unije Gabrijela Žalac u srijedu je, 23. svibnja u hotelu Panorama u Zagrebu s Požeško - slavonskom županijom i predstavnicima 8 gradova i općina Požeško – slavonske županije potpisala ugovor o sufinanciranju projekata prema Programu pripreme lokalnih razvojnih projekata prihvatljivih za financiranje iz ESI fondova.
 
Program pripreme lokalnih razvojnih projekata prihvatljivih za financiranje iz ESI fondova provodi Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije u koordinaciji s Razvojnom agencijom Požeško – slavonske županije. Za financiranje u Požeško – slavonskoj županiji odobreno je ukupno 9 projekata, u ukupnom iznosu od 2.900.000,00 kuna. 
 
Ugovor je u ime Požeško – slavonske županije potpisao župan Alojz Tomašević.
 
Pročitano 3219 puta