Utorak, 20 Veljača 2018 09:06

Potpisan ugovor za projekt ukupne vrijednosti oko 6 milijuna kuna

Danas je u Domu zdravlja Požeško-slavonske županije potpisan ugovor za projekt Dom zdravlja - centar zdravlja ukupne vrijednosti oko 6 milijuna kuna od čega je 5 milijuna kuna iz Europskog fonda za regionalni razvoj i oko milijun kuna sufinancira Požeško-slavonska županija. "Iznimno sam sretan zbog ovog projekta jer će se time znatno unaprijediti kvaliteta primarne zdravstvene zaštite naših stanovnika. U sklopu ovoga projekta uredit će se i modernizirati zgrade Doma zdravlja u Požegi te u Velikoj, Pakracu i Lipiku. Po dovršetku građevinskih radova krenut će se i u nabavku medicinskog namještaja i medicinsko-tehničke opreme" rekao je požeško-slavonski župan Alojz Tomašević. Ravnatelj Doma zdravlja Marijan Višaticki istaknuo je kako zgrada Doma zdravlja u Požegi nije obnavljana od kada je otvorena, 43 godine. Ugovore su potpisali požeško-slavonski župan Alojz Tomašević i direktor tvrtke Projekt inženjerig d.o.o. Igor Starčević  za građevinske radove  te direktor tvrtke Fessta d.o.o. Zdenko Iveković za nabavu medicinskog namještaja i medicinsko - tehničke opreme.

Pročitano 3047 puta