Utorak, 29 Kolovoz 2017 12:20

Predstavnici Ekonomskog fakulteta iz Ukrajine posjetili Požeško-slavonsku županiju

Požeško-slavonski župan Alojz Tomašević danas je u Županijskoj vijećnici primio predstavnike Ekonomskog fakulteta iz ukrajinskog grada Uzhoroda koji kroz projekt Erasmus +KA107 surađuju s Veleučilištem u Požegi. Župan Tomašević poželio je gostima iz Ukrajine dobrodošlicu te im predstavio  Požeško-slavonsku županiju:" Želim vam da se u našoj županiji osjećate dobrodošlo te da u ovih nekoliko dana koje ćete provesti tu upoznate naše prirodne, povijesne i kulturne ljepote. Nadam se kako će se suradnja između znanstvenih ustanova, gospodarstva i gradova podići na višu razinu". U pratnji kolega iz Ukrajine bili su prodekan za razvoj Veleučilišta u Požegi dr.sc. Berislav Andrlić i koordinatorica projekta dr.sc. Barbara Pisker. 

Pročitano 2121 puta