Ponedjeljak, 05 Lipanj 2017 11:16

Dodijeljene nagrade za najbolje učeničke radove za natječaj "Kreativni, neovisni"

Župan Alojz Tomašević danas je u Velikoj vijećnici dodijelio nagrade učenicima povodom natječaja "Kreativni, neovisni." Požeško - slavonska županija i Zavod za javno zdravstvo Požeško - slavonske županije su povodom obilježavanja Mjeseca borbe protiv ovisnosti raspisali petu godinu za redom natječaj "Kreativni, neovisni," koji je bio namijenjen učenicima petih do osmih razreda osnovnih škola te učenicima srednjih škola u Županiji. Na natječaju je sudjelovalo šest osnovnih škola s područja naše županije; OŠ fra Kaje Adžića Pleternica, OŠ braće Radića Pakrac, OŠ Vilima Korajca Kaptol, OŠ Antuna Kanižlića Požega, OŠ Sjepana Radića Čaglin, OŠ Zdenka Turkovića Kutjevo te tri srednje škole; Ekonomska škola Požega, Srednja škola Pakrac i Katolička gimnazija s pravom javnosti u Požegi. Ukupno je nagrađeno 48 učenika.

Pročitano 1517 puta