Četvrtak, 04 Svibanj 2017 12:40

Za malenu Rinu prikupljeno 32 tisuće kuna

Požeško-slavonski župan Alojz Tomašević uručio je danas ocu malene djevojčice Rine Beble novac koji je prikupljen organizacijom Humanitarnog koncerta povodom Dana županije i novčanim prilozima zaposlenika Županije. "Drago mi je da mogu uručiti ovaj ček s vjerom da će ova sredstva, ali i ona koja će dolaziti s drugih strana, biti dostatna te da bolest neće potrajati dugo. Vjerujem da je Rinina pobjeda sigurna, uz ljubav i pomoć roditelja, Božju pomoć te pomoć dobrih ljudi" rekao je župan Tomašević. Rinin otac Robert zahvalio se županu i županiji te tom prigodom rekao:" Vjerujemo da ćemo pobijediti ovo zlo i da će se moje dijete vratiti kući. Pred nama je jako dug put, ali nadamo se uz Božju pomoć, pomoć liječnika i vašu pomoć da će sve biti dobro. Hvala u ime moje cijele obitelji".

Pročitano 2610 puta