Srijeda, 26 Travanj 2017 13:32

U Požegi održan Doručak s hrvatskih farmi

U Požegi na imanju Zlatni lug danas je održan Doručak s hrvatskih farmi, projekt koji provode Ministarstvo poljoprivrede i Hrvatska poljoprivredna agencija. Doručku su nazočili i državni tajnik u Ministarstvu poljoprivrede Tugomir Majdak, ravnatelj Hrvatske poljoprivredne agencije Zdravko Barać, saborski zastupnik Franjo Lucić, požeško-slavonski župan Alojz Tomašević. "Zahvaljujem Ministarstvu i agenciji na pokretanju ovog projekta, uz želju da se ovoj akciji priključi i Ministarstvo turizma. Poljoprivredna i prehrambena proizvodnja su temelj razvoja naše županije. Naše probleme ne može riješiti nitko drugi osim nas jer mi sami odlučujemo kojim smjerom moramo ići" rekao je tom prigodom župan Tomašević.  Na Doručku su bili posluženi tradicionalni domaći poljoprivredni proizvodi, mlijeko i mliječni proizvodi, meso, jaja, med i kruh te proizvodi iz Požeško-slavonske županije. Nakon Doručka s hrvatskih farmi državni tajnik Tugomir Majdak održao je radni sastanak s poljoprivrednim proizvođačima u Županijskoj vijećnici Požeško-slavonske županije.

Pročitano 2933 puta