Srijeda, 05 Travanj 2017 13:30

Požeško-slavonska županija organizira veliki humanitarni koncert za Rinu Beble

Požeško-slavonska županija ove godine svoj dan obilježava 21. travnja 2017. godine jer je na  Dan županije, 14. travnja, Veliki petak. Povodom toga organizirat će veliki humanitarni koncert na Trgu svetog Trojstva u Požegi za djevojčicu Rinu Beble. "Ove godine odlučili smo se priključiti nizu akcija za djevojčicu Rinu i velikim humanitarnim koncertom pokazati joj  da smo svi uz nju. Zahvaljujem se izvođačima koji su se odrekli svog honorara, gradu Požegi koji je bez naknade ustupio Trg svetog Trojstva te braći Pok na sudjelovanju u organizaciji" rekao je tom prigodom župan Tomašević. Humanitarni koncert na kojemu nastupaju Boris Ćiro Gašparac, Zlatna dolina, Posegana, Libreto band i Anđeli održat će se 21. travnja 2017. godine s početkom u 20,00 sati na Trgu svetog Trojstva, a sav prihod od prodaje ulaznica ide za liječenje djevojčice Rine.

Pročitano 2477 puta