Ponedjeljak, 23 Siječanj 2017 14:07

Župan Tomašević i rukometaš Goluža o razvoju rukometa u Požeško-slavonskoj županiji

Požeško-slavonski župan Alojz Tomašević primio je danas u svome uredu poznatog hrvatskog rukometaša Slavka Golužu i rukometnog trenera Hrvoja Jurkovića. Razgovarali su o razvoju rukometa u Požeško - slavonskoj županiji koji je prema riječima trenera Jurkovića trenutno na vrlo niskoj razini te je tom prigodom rekao: "U našoj županiji nužna je revitalizacija rukometa kao sporta jer trenutno imamo samo dva kluba dok ih je nekada bilo trinaest". Poznati rukometaš Goluža došao je dati potporu razvoju rukometa na području naše županije  te istaknuo: "Stojim na raspolaganju i što god bude potrebno učinit ću kako bi se požeški rukometni bazen sačuvao zbog tradicije koja sama po sebi govori". Župan Tomašević zahvalio tom prigodom je rekao: "Izuzetna mi je čast što se danas s nama nalazi velikan hrvatskog rukometa gospodin Slavko Goluža i ponosni smo što mi Požežani imamo poznatog rukometaša, hrvatskog reprezentativca Marka Kopljara. U organizacijskom smislu dajem punu potporu projektu razvoja rukometa u Požeško-slavonskoj županiji".

Pročitano 2959 puta