Nedjelja, 15 Siječanj 2017 00:00

Obilježena 25. obljetnica međunarodnog priznanja Republike Hrvatske

U povodu obilježavanja 25. obljetnice međunarodnog priznanja Republike Hrvatske polaganjem vijenaca i paljenjem svijeća na Trgu 123. brigade kod spomenika poginulim hrvatskim braniteljima odana je počast najzaslužnijima za stvaranje naše Domovine. Počast su odala brojna izaslanstva među kojima i izaslanstvo Koordinacije udruga proisteklih iz Domovinskog rata, izaslanstvo Požeško-slavonske županije predvođeno županom Alojzom Tomaševićem, izaslanstva gradova Požege i Pakraca, predstavnici vojske, policije i državne uprave te predstavnici Hrvatske demokratske zajednice Požeško - slavonske županije. Nakon odavanja počasti poginulim hrvatskim braniteljima u Katedrali sv. Terezije Avilske služena je misa za Domovinu.

Pročitano 2709 puta