Nedjelja, 01 Siječanj 2017 20:41

Ena Vitina prvorođena beba u Županiji u 2017. godini

Župan Alojz Tomašević danas je, zajedno sa gradonačelnicom grada Pakraca Anamarijom Blažević, posjetio i darivao prvorođenu bebu u Županiji u 2017. godini. Riječ je o Eni Vitini iz Kusonja kraj Pakraca, rođenoj u 01. siječnja u 12,20 sati. Njenim roditeljima, Ani i Siniši Vitini, malena Ena je drugo dijete. Prvorođena stanovnica naše županije na svijet je došla 3.100 grama i 50 centimetara.

Uz župana i gradonačelnicu prisutan je bio i dežurni tim pakračkog rodiliša dr. gin. Igor Šket te medicinske sestre Alenka Uzur i Valentina Majstorović te predstojnica gradske bolnice Pakrac Marina Major.

Pored buketa cvijeća, župan je majci malene Ene uručio i novčani dar od 2000 kuna ispred Požeško - slavonske županije.

Pročitano 3766 puta