Petak, 09 Prosinac 2016 00:00

Predsjednik Vlade RH Andrej Plenković posjetio Požeško-slavonsku županiju

Predsjednik Vlade Republike Hrvatske Andrej Plenković posjetio je danas Požeško-slavonsku županiju. U Županijskoj vijećnici održao je radni sastanak sa saborskim zastupnikom Franjom Lucićem, požeško-slavonskim županom Alojzom Tomaševićem i gradonačelnikom grada Požege Vedranom Neferovićem. "Ovdje sam da se informiram o ključnim prioritetima koji su pred Požeško-slavonskom županijom. Župan Tomašević i gradonačelnik Neferović upoznali su me s provedenim i planiranim projektima. Mislim da je ovaj dio Hrvatske prioritetan i Vlada će nastojati pomoći da se kvalitetni projekti adekvatno financiraju kroz diretni angažman Vlade Republike Hrvatske ili europska sredstva" izjavio je nakon održanog sastanka predsjednik Vlade Andrej Plenković.

Pročitano 3096 puta