Petak, 02 Rujan 2016 00:00

Ministar financija na radnom sastanku sa županom i gospodarstvenicima

Ministar financija Zdravko Marić održao je danas radni sastanak sa županom Alojzom Tomaševićem, gospodarstvenicima i gradonačelnicima i načelnicima Požeško-slavonske županije. "Zalažemo se za cjelovitu i sveobuhvatnu poreznu reformu koja ne uzima samo sustav PDv-a nego i ostale porezne oblike. Za naše poljoprivredne proizvođače, male i srednje poduzetnike i obrtnike jedna od najjačih mjera je snižavanje opće stope poreza na dobit, a posebno za segment malih i srednjih poduzetnika za koje predlažemo snižavanje stope i za 12 posto" tom prigodom je rekao ministar Marić. Nakon ministrovog izlaganja uslijedila je rasprava kojom je, kako je na kraju i sam rekao, ministar Marić bio iznimno zadovoljan. 

Pročitano 2746 puta