Srijeda, 31 Kolovoz 2016 00:00

Župan u Lipiku obišao investicije vrijedne 112 milijuna kuna

Požeško - slavonski župan Alojz Tomašević, u pratnji gradonačelnika grada Lipika Vinka Kasane, gradonačelnice Pleternice Antonije Jozić i ravnatelja Doma zdravlja Darka Puljašića, danas je obišao radove na 16 otvorenih gradilišta na području grada Lipika. Vrijednost kapitalnih investicija koje su u izvedbi je oko 112 milijuna kuna: Dom hrvatskih veterana oko 25 milijuna kuna, gradnja pogona u Lipik glasu 4 milijuna eura i izgradnja bioplinskog postrojenja u Gaju 8 milijuna eura. Isto tako obišli su i radove na južnom ulazu u Lipik gdje je u tijeku izgradnja fontane, postavljanje novog krova na Domu zdravlja, uređenju staze i parkirališta u Gaju, nogostupa i asfalta u Poljani te asfalta kod stadiona HNK Jovače u Marinom Selu. 

Pročitano 3158 puta