Ponedjeljak, 11 Srpanj 2016 09:49

Održan Memorijalni malonogometni turnir u Brodskom Drenovcu

U organizaciji nogometnog kluba Hrvatski dragovoljac, u subotu 9. srpnja održan je Memorijalni malonogometni turnir u Brodskom Drenovcu u čast i spomen na četiri poginula branitelja, Peru Parića, Antu Kukuruzovića, Dragoja Davidovića i Vitomira Baltića. Pobjednik turnira je momčad „Vinko i prijatelji“ koja je u finalnoj utakmici pobijedila drenovačko-pleterničku ekipu rezultatom 2:1. Prije početka turnira saborski zastupnik Franjo Lucić i župan Alojz Tomašević položili su cvijeće i zapalili svijeće ispred spomen obilježja pokraj Stare općine. Počast poginulim braniteljima odali su rodbina, suborci i Udruga žena iz Drenovca. Turnir je započeo svečanim otvorenjem župana Alojza Tomaševića. Ovo je jedan od najvećih turnira na ovom području što potvrđuje broj ekipa, a ove godine ih je sudjelovalo dvadeset i četiri s područja Požeško-slavonske i Brodsko-posavske županije. Ugledu turnira doprinijelo je kvalitetno suđenje sudaca Nogometnog središta Požega i sportsko ponašanje svih sudionika. Više od sedamsto gledatelja moglo je uživati u izvrsnoj gastronomskoj ponudi, glazbi i naravno u odličnim utakmicama koje su potrajale do sitnih sati u noći.

Pročitano 2672 puta