Srijeda, 23 Ožujak 2016 00:00

Župan Tomašević kod predsjednice Republike Hrvatske Kolinde Grabar - Kitarović

Predsjednica Republike Hrvatske Kolinda Grabar - Kitarović primila je danas u svome uredu požeško - slavonskog župana Alojza Tomaševića, predsjednika Udruge hrvatske policije branitelja Pakraca i Lipika Miroslava Ivančića, dopredsjednika Udruge specijalne policije iz Domovinskog rata Željka Grgića i obnašateljicu dužnosti gradonačelnice Pakraca Anamariju Blažević. Župan Tomašević upoznao je hrvatsku predsjednicu sa problemom prometne izoliranosti Požeško - slavonske županije te stanjem u gospodarstvu i poljoprivredi. Obzirom da su u pratnji župana bili i predstavnici dvije udruge proistekle iz Domovinskog rata župan je, kao umirovljeni general Hrvatske vojske, predložio Predsjednici uspostavljanje medalje Zapadna Slavonija čime bi se doprinos dragovoljaca koji su sudjelovali u vojnoj operaciji oslobađanja zapadne Slavonije primjereno vrednovao.

Pročitano 2863 puta