Četvrtak, 17 Ožujak 2016 12:42

Ravnatelj Memorijalnog centra Domovinskog rata Vukovar zahvalio županu Tomaševiću

Ravnatelj Memorijalnog centra Domovinskog rata Vukovar Zoran Šangut i njegov suradnik brigadir Petar Ćavar donijeli su danas županu Alojzu Tomaševiću mapu likovnih djela "Vukovar" u znak zahvale što je bio gost predavač u sklopu edukativnog projekta Memorijalnog centra. Župan Tomašević svoje je znanje o Domovinskom ratu , ali i o miru kao konceptu i vrijednosti na kojoj se temelji Europska unija, prenio učenicima osmih razreda. Ravnatelj Šangut iskoristio je prigodu te pozvao župana Tomaševića, njegove suradnike i udruge koje djeluju na području Požeško - slavonske županije u Vukovar krajem mjeseca travnja kako bi posjetili ne samo Memorijalni centar Domovinskog rata nego i ostale znamenitosti. 

Pročitano 5207 puta