Utorak, 23 Veljača 2016 00:00

Časnici Hrvatske vojske na prijemu kod župana

Požeško - slavonski župan Alojz Tomašević primio je danas u Županijskoj vijećnici časnike Zapovjedništva za potporu Hrvatske vojske. "Iznimno sam ponosan što ste danas ovdje s nama, u prostoru koji odiše bogatom prošlošću. Požeško - slavonska županija jedna je od najstarijih županija u Republici Hrvatskoj i čast mi je voditi takvu županiju te na taj način služiti našoj Domovini nakon što sam umirovljen kao hrvatski general. U tijeku je priprema dokumenta koji će biti poslan predsjednici Republike Hrvatske, gospođi Kolindi Grabar - Kitarović, kao Vrhovnoj zapovjednici jer smatram da zapadna Slavonija mora dobiti svoje mjesto u povijesti" rekao je tom prigodom župan Tomašević. Brigadir Ivica Komljen zahvalio je županu na prijemu u ime zapovjednika generala Drage Matanovića i nazočnih časnik. "Pozdravljam vas kao župana, ali i kao umirovljenog generala Hrvatske vojske i pripadnika 123. brigade kojeg sam upoznao u Domovinskom ratu i zahvaljujem vam na gostoprimstvu" rekao je brigadir Komljen.

Pročitano 4324 puta