Petak, 19 Veljača 2016 13:08

Pleternički osnovnoškolci na prijemu kod župana

Požeško - slavonski župan Alojz Tomašević i njegov zamjenik Ferdinand Troha primili su danas u Županijskoj vijećnici učiteljice i učenike nižih razreda OŠ fra Kaje Adžića iz Pleternice i područnih škola. Učenici su dolazili u osam grupa obzirom da ih je bilo više od 400. "Iznimna mi je čast primiti vas danas u Županijskoj vijećnici i to u toliko velikom broju. Vaša škola je jedna od najvećih škola po broju učenika u Republici Hrvatskoj. Svi mi ovdje smo tu zbog vas, kako bi vama školske dane učinili boljim i sadržajnim da izrastete u dobre i kvalitetne ljude" rekao je tom prigodom župan Tomašević. Nakon uvodnog djela župana Tomaševića učenici su postavljali pitanja, ali i davali svoje prijedloge za razvoj rodnog kraja i cijele županije.

Pročitano 3244 puta